FOTOLUSTRONS to nowoczesna fotobudka w formie pięknego, eleganckiego lustra.


Nasze Fotolustro daje możliwość sfotografowania całej postaci w pionie, posiada wesołe animacje z polskimi napisami, które sprawiają, że korzystanie z naszego fotolustra jest bardzo proste - po prostu stajesz przed lustrem, pozujesz, uśmiechasz się, ubierasz śmieszne gadżety i pstryk, właśnie zrobiłeś sobie zdjęcie, na końcu masz możliwość podpisania swojego zdjęcia palcem na lustrze, po czym w kilka sekund możesz cieszyć się wysokiej jakości wydrukowanym zdjęciem.

Zalety Fotolustra


- nowoczesny i prestiżowy wygląd
- piękny czerwony dywan, poczuj się jak w Holywood
- wygląd lustra, do którego każdy chętnie podchodzi
- animacje, które prowadzą cię przez całą sesję
- możliwość podpisania zdjęcia palcem na lustrze
- szybki wydruk wykonanych zdjęć
- wysokiej jakości wydruki
- świetna zabawa ze świetnymi gadżetami i świetną obsługą
- nie szpeci a wręcz podnosi rangę imprezy
- zawsze dostaniecie u nas Foto Album do wklejania zdjęć w cenie wynajmu

Obsługa naszego Fotolustra jest intuicyjnie prosta


Fotolustro to najnowsza atrakcja nie tylko na wesele czy imprezę firmową, ale również na wszelkiego typu eventy podczas których wraz z przyjaciółmi robisz sobie śmieszne zdjęcia. Stajesz przed lustrem, które podpowiada ci, abyś je dotknął, aby zacząć sesję zdjęciową. Teraz tylko ustawiasz się do zdjęcia tak jak chcesz: sam, z innymi, poważnie, zabawnie, w kapeluszu, w okularach, koronie czy peruce, a może wąsy będą lepiej pasowały? W zależności od ustawień Fotolustro wykona 1-4 zdjęcia, po czym masz możliwość podpisania zdjęcia palcem na lustrze i pozostaje tylko czekać na wydruk z wspaniałej sesji, którą właśnie odbyłeś.

Wysoka jakość zdjęć

Wysokiej klasy lustrzanka - zdjęcia wykonane zawsze są bardzo wysokiej jakości. "50” calowy ekran dotykowy, wystarczy dotknąć, aby zacząć sesję zdjęć. Swoimi ciekawymi i kolorowymi animacjami daje wskazówki i odlicza czas do następnego zdjęcia, dlatego zawsze masz wystarczająco czasu, aby zmienić gadżet czy przebranie.

Podpis

Zaletą fotolustra jest możliwość podpisania się na lustrze, co zostanie później wydrukowane na zdjęciu. Takie zdjęcie z twoją osobistą dedykacją, to wspaniały prezent, choćby do wklejenia do albumu ze zdjęciami dla Państwa Młodych.

Gadżety i asystent

Duży wybór przeróżnych gadżetów do twojej dyspozycji (czapki, peruki, okulary, tabliczki etc)
Asystent, profesjonalista, który pomoże w zabawie z Fotolustrem.

Wesela

Na weselach przeważnie drukujemy 2 zdjęcia w formacie 5x15, z których jedno zabiera sobie para, która robiła sobie zdjęcie, a drugie zdjęcie, zachęceni przez nas goście, przeważnie wklejają do specjalnego albumu, wpisując również tam osobistą dedykację np. dla Państwa Młodych.

Albumy

Album do wklejania zdjęć i wpisywania życzeń.
Możliwość umieszczenia własnych grafik i tekstów na wydrukach (imiona i data ślubu, nazwa imprezy, logo firmy, własne tło do zdjęć itp.)

Dowolny układ

Wydruk pasków 5×10 cm lub 10×15 - nielimitowana ilość zdjęć podczas wynajmu. Personalizowane wydruki zdjęć (dowolny układ) od 1 do 3 fotek na jednym zdjęciu wydrukowanym.

Co dalej?

Na koniec imprezy wysyłamy Państwu kopię wszystkich zdjęc na wasz adres e-mail, dostajecie od nas, zdjęcia wydrukowane, zdjęcia oryginalne i śmieszne GIFy, które tworzą się podczas sesji zdjęciowej.

Uśmiechaj się, przebieraj się do woli, rób głupie lub poważne miny i pozwól sobie zrobić wspaniałą sesję zdjęć, które otrzymasz w kilka sekund od wykonania, a które zapadną nie tylko w pamięci, ale również będą wspaniałą pamiątką z każdej imprezy.

Pozwól sobie na zachowanie tych chwil na dłużej, wynajmij FotolustroNS.

Zobacz cennik