Sprawdzi się na każdej imprezie

Fotolustro działa tak, jak przenośne studio fotograficzne.
Cennik

Dla waszej wygody


Dostarczamy Fotolustro na 30min przed planowaną godziną, w tym czasie przygotowujemy wszystkie gadżety, ustawiamy maszynę i jesteśmy gotowi do wykonania tych wspaniałych i niezapomnianych zdjęć.

O umówionej godzinie zaczynamy zabawę, zawsze jesteśmy obecni, abyście nie musieli się martwić praktycznymi aspektami. Pomagamy przy prostej obsłudze Fotolustra, dobieramy dla was najlepsze gadżety.
Zachęcamy do wklejania zdjęć do pamiątkowego albumu, który Państwo Młodzi zawsze dostają od nas w prezencie, niezależnie od pakietu godzinowego. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie czy Państwa propozycje.

Usługi dodatkowe


a) Personalizacja zdjęć, indywidualny layout, umieszczenie waszego logo etc. Obszar zdjęcia i ich ilość na wydruku jest konfigurowalny - usługa darmowa. Prosimy o wcześniejszą informację.
b) Tło - z doświadczenia wiemy iż zdjęcia na naturalnym tle są najfajniejsze, nie są takie „sztywne” jednak możemy dorzucić fajne tło.
c) Technologia Green Screen - zielone tło, które pozwala na robienie zdjęć, a potem umieszczenie was np. w Las Vegas, na plaży w Cancún, przy wieży Eifla, czy stworzyć okładkę czasopisma z waszą osobą, albo zdjęcie np. z Robertem Lewandowskim - wycena indywidualna.
d) Personalizacja Fotolustra - oklejamy całe Fotolustro waszą reklamą firmy, produktu etc. Wycena indywidualna w zależności od projektu.

Jak zamówić FOTOLUSTRONS?


To Proste. Skontaktuj się z nami, zarezerwuj termin, baw się dobrze!

Działamy głównie na terenie małopolski, ale również wynajmujemy nasze FotolustroNS na terenie całej Polski, oraz z powodzeniem za granicą.

Uśmiechaj się, przebieraj się do woli, rób głupie lub poważne miny i pozwól sobie zrobić wspaniałą sesję zdjęć, które otrzymasz w kilka sekund od wykonania, a które zapadną nie tylko w pamięci, ale również będą wspaniałą pamiątką z każdej imprezy. Pozwól sobie na zachowanie tych chwil na dłużej, wynajmij FotolustroNS.

Jesteś zainteresowany?

Przejdź do zakładki kontakt, podaj miejsce w którym będzie impreza, planowaną datę, zostaw numer telefonu.
Skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji.

Uśmiechaj się, przebieraj się do woli, rób głupie lub poważne miny i pozwól sobie zrobić wspaniałą sesję zdjęć, które otrzymasz w kilka sekund od wykonania, a które zapadną nie tylko w pamięci, ale również będą wspaniałą pamiątką z każdej imprezy.

Pozwól sobie na zachowanie tych chwil na dłużej, wynajmij FotolustroNS.

Zobacz cennik